Pozycjonowanie stron internetowych

jest techniką marketingową - reklamą serwisu www, skierowaną do użytkowników wyszukiwarek internetowych. Jej celem jest umożliwienie zapoznania się z ofertą pozycjonowanej strony internautom, którzy potencjalnie są nią zainteresowani. Dla osiągnięcia tego celu, podejmuje się działania, dzięki którym pozycjonowana strona dla określonych słów i fraz kluczowych, wyświetlana jest na możliwie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

  Podstawowymi metodami pozycjonowania stron są:
 • optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek SEO.
 • zdobywanie linków.
 • stała ingerencja w kod strony

Stworzenie witryny www to dopiero początek drogi. Nawet najbardziej profesjonalnie wykonana strona jest bezużyteczna, jeżeli użytkownicy internetu nie wiedzą o jej istnieniu.

 

Co to jest optymalizacja ?

 • odchudzenie kodu, zmniejszenie objętości grafiki
 • dostosowanie kodu strony do panujących standardów (prawidłowa walidacja kodu, spełnienie norm W3C etc.)
 • dostosowanie kodu strony dla potrzeb robotów indeksujących,
 • ułatwienie indeksacji strony przez stworzenie mapy strony, usunięcie ramek,
 • stworzenie alternatywnej wersji strony wykonanej we Flashu
 • działania zmierzające do wyższego ocenienia strony www przez robota wyszukiwarki
 • odpowiednie metatagi, hierarchia nagłówków etc

Zachęcamy do śledzenia naszych publikacji na facebook`u
"praktyczny przewodnik-pozycjonowanie i optymalizacja stron"

 

Pozycjonowaniem i optymalizacją stron www zajmujemy się od 2005r. Przez ten czas wciąż doskonalimy i podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych programach Google.
SEO to nasza pasja, a każdy klient otrzymuje indywidualną ofertę, skrojoną do potrzeb.

Preferujemy tylko organiczne metody, dzięki którym osiągamy długotrwałe efekty zdobytych pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Istnieją SEO, którzy oferują usługi pozycjonowania, w tym katalogowania czyli dodawania odpowiednich wpisów promujących stronę do setek a nawet tysięcy katalogów, korzystając ze specjalnych programów (Adderów), które robią to za nich automatycznie. Trzeba zaznaczyć, że takie działanie pozbawione jest sensu, gdyż zarzucanie katalogów setkami linków jest blokowane przez wyszukiwarki i karane banami. W takim wypadku linki trafiają na zupełnie bezwartościowe strony, których roboty wyszukiwarek nawet nie wezmą pod uwagę.
Najlepsze wyniki w tej dziedzinie osiąga się w dłuższym okresie czasu, systematycznie pracując nad poprawą pozycji. Raz wypozycjonowana witryna pozostawiona “sama sobie” po pewnym czasie traci swoją pozycję.

SEO jest bardzo złożoną strukturą, którą w skrócie przybliżyliśmy omawiając techniki pozycjonowania stron wykorzystywane przez naszą firmę.

Zaistnienie w internecie to już nie fanaberia, lecz konieczność.
Nie zostawaj w tyle za konkurencją,
bądź widoczny w sieci !

MoserNet pozycjonowanie stron
 

tworzenie stron www

strony www

Każdy projekt traktujemy indywidualnie - uwzględniając potrzeby klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pozycjonowanie stron

pozycjonowanie

Strona www to oferta skierowana do potencjalnych klientów - odpowiedni marketing pomoże dotrzeć do osób, szukająch oferowanych przez Ciebie produktów lub usług.

kampanie www

kampanieinternetowe

Internet to najtańsza i najbardziej trafna forma reklamy. Sieć stała się wiodącym źródłem informacji, a co za tym idzie jednym z najlepszych nośników reklamy.

jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach wyślij zapytanie ofertowe. Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania!
tel.: +48 603 835898   e-mail: biuro@mosernet.pl   e-mail: anna@mosernet.pl