Hurtownia opakowań

Tanie i wysokiej jakości materiały do pakowania

Jako producent większości rodzajów opakowań z tektury falistej, wykonujemy na zamówienie pudełka z tektury falistej 3-warstwowej, 5-warstwowej i mikrofali, z nadrukiem lub bez. Do sprzedaży hurtowej oferujemy wykrojnikowe pudełka faliste, jak również ogólne pudełka z klapami. Na życzenie klienta wykonujemy również taśmy pakowe z logo i tekstem. Dostępne są również inne produkty do pakowania i ochrony w transporcie. W celu zachowania konkurencyjności organizujemy atrakcyjne promocje i wyprzedaże, o których informacje są zawsze dostępne dla naszych klientów. Naszą siłą jest to, że ciągle się rozwijamy, aby podnosić standardy obsługi i staramy się poszerzać oferowany asortyment, aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów. W szczególności staramy się przybliżyć naszym klientom możliwości bezpiecznych i wygodnych zakupów w sieci. Nawiązując z nami długotrwałe relacje, nasi klienci korzystają z korzystnych warunków i gwarancji wysokiej jakości zakupionych produktów.

Jako producent większości rodzajów opakowań z tektury falistej, wykonujemy pudełka na zamówienie z tektury falistej 3-warstwowej, 5-warstwowej i mikrofalowej, z nadrukiem lub bez. Hurtownia opakowań oferuje klientom pudełka tekturowe z wykrojnikiem, a także pudełka z klapami ogólnego przeznaczenia. Na życzenie klienta wykonujemy również taśmy pakowe z nadrukowanym logo i tekstem. Dostępne są również inne produkty do pakowania i ochrony w transporcie. W celu zachowania konkurencyjności organizujemy atrakcyjne promocje i wyprzedaże, o których informacja jest zawsze dostępna dla naszych klientów.

Dbałość o jakość produktu

Naszą siłą jest to, że stale się rozwijamy, aby podnosić standardy naszych usług i staramy się poszerzać gamę oferowanych produktów, aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów. W szczególności staramy się przybliżyć naszym klientom możliwości bezpiecznych i wygodnych zakupów w sieci. Nawiązując z nami długotrwałą współpracę, nasi klienci otrzymują korzystne warunki, a w szczególności gwarancję wysokiej jakości nabywanych produktów.

materiały do pakowania, koperty i kartony