Kartony do pakowania i przesyłek

Kartony do przeprowadzki

Czy przygotowujesz się do przeprowadzki? Nowy dom? Mieszkanie? A może rozpoczynasz praktykę w innym mieście? Aby Twoja przeprowadzka była łatwiejsza i wygodniejsza, uzbrój się w odpowiednie kartony do przeprowadzek. Wiele osób wykorzystuje stare pudełka po elektronice, torby lub worki. Oczywiście, możesz zrobić to samo, ale jeśli masz dużo rzeczy, to odłożenie ich na miejsce może być trudne. Nasze kartony ułatwią Ci zadanie.

Po pierwsze mają dużą pojemność, więc można w nich zmieścić wiele różnych rzeczy, po drugie są wytrzymałe. Mają podwójne ściany, więc cała konstrukcja jest bardzo stabilna. A po trzecie są łatwe do pisania, więc pisząc na nich można zachować porządek. Warto również zaznaczyć, że nasze pudełka wysyłkowe są wielokrotnego użytku. Można je złożyć po przeprowadzce i łatwo ponownie złożyć, gdy znów będą potrzebne. Można je również wykorzystać po prostu do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Wyglądają świetnie i można je układać w stosy.

Kartony przeprowadzkowe

Można je wypełnić różnego rodzaju przedmiotami. Sprzedajemy je pojedynczo, jak również w paczkach i zestawach. Nasze najmniejsze pudła wysyłkowe to pudła 30 litrowe. Można w nim umieścić naczynia, przybory kuchenne, bieliznę, kosmetyki, książki i czasopisma oraz przedmioty wartościowe. Przykładowo, w dużym 50-litrowym pudle można przechowywać ubrania, buty, drobne urządzenia (np. czajnik, mikser) oraz drobne elementy wyposażenia wnętrz. Średnie kartony, o pojemności 80 litrów, nadają się do pakowania dużych ubrań (np. kurtek, płaszczy i swetrów), koców, ręczników oraz dużego sprzętu AGD (np. laptopów, ekspresów do kawy i mikrofalówek). Najszersze 120-litrowe pudła pakują największe przedmioty, takie jak odzież wierzchnia, buty zimowe lub narciarskie, koce, poduszki, ręczniki i duże urządzenia. Pełna oferta na kartony do pakowania bezpośrednio na sklepie.

kartony do przeprowadzek