Producent kopert bąbelkowych

Koperty bąbelkowe

Koperty bąbelkowe, zwane również powietrznymi, wykorzystywane są w różnych sytuacjach. Nadaje się do ochrony małych lub delikatnych przedmiotów podczas transportu i przechowywania. Wnętrze wyłożone jest folią bąbelkową, która chroni zawartość przed uszkodzeniem.

Folia amortyzuje wszelkie wstrząsy, wibracje i upadki. Minimalizuje to ryzyko wystąpienia pęknięć i innych uszkodzeń mechanicznych, które mogłyby obniżyć wartość produktu. Posiadamy szereg materiałów z folii bąbelkowej w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni rozmiar do przechowywanych przedmiotów. Jako ochrona transportowa, małe koperty bąb

Jesteśmy producentem

Małe koperty to bardzo popularny materiał opakowaniowy. Jest to uzasadnione wygodą stosowania produktu i jego bardzo przystępną ceną. Koperty z małymi pęcherzykami powietrza wytrzymują również niekorzystne warunki transportu i mogą być wzmocnione plombami oraz zabezpieczone taśmą klejącą w celu ochrony przed nieuprawnionym otwarciem. Należy zaznaczyć, że polietylenowa folia pęcherzykowa stosowana do takich membran powietrznych jest całkowicie nieprzepuszczalna dla wody i wielu związków chemicznych. Jest to ważny czynnik, który znacznie zwiększa bezpieczeństwo bagażu. Sprawdź jak koperty bąbelkowe sprwadzają się w wysyłce.

koperty bąbelkowe